Embedded Software Developer

Významná mezinárodní společnost orientující se na vývoj software a hardware hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Embedded Software Developer.

Popis Pracovní Pozice

  • tvorba zdrojového kódu
  • navrhování architektury systému
  • tvorba specifikací
  • testování vyvíjených unitů, modulů a systémů
  • tvorba potřebné dokumentace

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oborech Elektrotechnika, Kybernetika, Řízení, Informační technologie a podobných
  • velmi dobrou znalost češtiny, velmi dobrou znalost angličtiny nebo němčiny
  • dobrou znalost programovacího jazyka C případně C++
  • ochotu cestovat cca. 3 týdny v roce
Výhodou:
  • zkušenost s embedded a Real Time systémy (RTOS)
  • schopnost řešit problémy s HW (práce s měřicími přístroji, orientace v elektrotechnických
schematických plánech, součástkách atd.)
  • znalost vývoje safety systémů

Nabízíme

  • zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností
  • práci na dynamicky se rozvíjejícím mezinárodním projektu
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • příležitost k seberealizaci
  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
  • atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (jazykové i odborné
vzdělávání)