JS/HTML5 Game Developer

Nový kolega by měl být schopen samostatně realizovat úpravu momentálního i budoucího portfolia her, které jsou postavené na technologii Flash do HTML5. Cílem je mít produkt vhodný jak pro herní terminály, tak pro browsery na mobilních (smartphony a tablety) i klasických desktopových systémech.

Popis Pracovní Pozice

Činnost zpočátku spočívající zejména v tvorbě prototypů řešení, následně proběhne výběr optimální varianty a v ní bude realizována veškerá činnost.
  • Jedná se o práci v 16 týmu vývojářů, součinnost jak s grafiky, tak s kodéry. Tým vede vedoucí
vývoje a část zabývající se vývojem her má svého vedoucího.
  • Práce na HPP, doba neurčitá – nejde o jeden projekt, ale o dlouhodobou spolupráci.
  • Rozhoduje objem zkušeností a znalostí, není požadována min. délka praxe.
  • Startovní ohodnocení 45tis+ s přihlédnutím k předchozímu bodu
  • Díky menší velikosti společnosti velmi přátelské prostředí, umíme zaměstnancům poskytnout volný
čas nad rámec dovolené (pro různé záležitosti soukromého rázu + sick days

Požadujeme

Ideální uchazeč by měl mít znalosti:
  • JavaScript
  • DOM
  • AJAX
  • Responsive Web Design
  • HTML5
  • orientace v aktuálních a připravovaných standardech
  • znalost podporovaných standardů v aktuálních desktopových a mobilních browserech
  • Canvas, WebGL
  • práce s animacemi a zvukem
  • zkušenost s prací v HTML5, Flash, nebo přímo s realizací přechodu Flash -> HTML5 velikou
výhodou
  • znalost frameworků na tvorbu bohatých multimediálních HTML5 aplikací výhodou (např. CreateJS)
  • dobrá znalost css
  • CSS3
  • media queries
  • compositing & blend modes
  • transitions, animations, transform
  • angličtina alespoň na úrovni čtení dokumentace