IT Suport Specialista (L2,L3) Praha (IČO nebo HPP) - k pozici automobil

Hledáme nového kolegu, který nám pomůže s prací pro naše klienty jako AUTO Jarov, Jablotron Security a další, kterým se staráme o celkovou IT infrastrukturu - správa servrů (převážně Microsoft), sítě a aktivní síťové prvky, VMWare, HyperV, problematika databází, aplikační servery...

Popis Pracovní Pozice

Poskytujeme služby z infrastrukturního hlediska, na jaké si jen vzpomeneš:· Konzultace, návrhy a provádění infrastrukturních řešení · Monitoring · Pentesty · Support service · Help Desk service · Jednou ze služeb je i permanentní, nebo dočasné přebírání IT oddělení malých až velkých firem. · IOT - Loxone

Požadujeme

Požadavky:
  • přehled v oblasti Windows server - administrace, instalace, správa
  • Sítě a aktivní prvky v síti
  • virtualizace VMware
  • aplikační servery
  • příjemné vystupování
  • Čeština/Slovenština - rodilý mluvčí
  • Řidičák B

Nabízíme

  • jsme malá svobodná firma, kde není problém se na čemkoliv domluvit a to jak na osobních věcech, tak na těch pracovních.
  • pokud máš nápady, které pomůžou něco zlepšit, procesní nebo technologické, sem s nimi
  • práci si organizuješ dle sebe a tvé domluvy s klientem
  • možnost spolupráce jak na HPP tak i IČO
  • služební auto, mobil, notebook ...