Senior Oracle Developer

Do malé úspěšné české svobodné frmy, která se specializuje na služby vytvářející důvěru v digitálním prostředí Evropské unie se zaměřením na moderní bezpapírová řešení a dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů, v IT bezpečnosti poskytuje řešení a konzultace v oblastech PKI (public key ...
Do malé úspěšné české svobodné frmy, která se specializuje na služby vytvářející důvěru v digitálním prostředí Evropské unie se zaměřením na moderní bezpapírová řešení a dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů, v IT bezpečnosti poskytuje řešení a konzultace v oblastech PKI (public key infrastructure), autentizace, IDM (identity management), bezpečnosti mobilních zařízení, zabezpečení databází a ochrany proti cíleným kybernetickým útokům, hledáme posilu do týmu vývojářů.

Popis Pracovní Pozice

Náplň práce:
  • návrh, vývoj, rozvoj a údržba aplikací nad Oracle DB
  • aktivní komunikace se zákazníkem, konzultace, řešení ad-hoc problémů
  • úzká spolupráce s ostatními členy týmu (vývojáři, architekti, analytici, vedoucí projektu)
  • odhady náročnosti, koordinace přijatých úkolů

Požadujeme

Požadujeme:
  • zkušenosti s technologií Oracle
  • velmi dobrou znalost SQL a PL/SQL
  • schopnost učit se novým postupům a technologiím
  • analytické schopnosti
  • smysl pro týmovou práci

Nabízíme

Nabízíme:
  • Kreativní práci na zajímavých a moderních řešeních pro zákazníky jako jsou ČNB, ČEZ, Allianz
a jiné
  • Prostor pro realizaci
  • Mladý přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu a týmu architektů
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Možnost občasné práce z domova
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Pružnou pracovní dobu - vysoká míra slobody provázána se zodpovědností
  • Klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C - stanice Budějovická
  • Benefitní balíčky na základe seniority
  • Roční bonusy
Jestli Vás pozice zajímá, CV posílejte na adresu zuzana.kussova@itsearch.cz