Embedded C/C++ Developer Brno

Would you like to be part of a team in the development and technological center of one of the largest Czech exporters? Do you expect a challenge so as a fun in a work?Our client is one of the leaders in the field of nanotechnology technologies who produces electron microscopes forming the absolute ...
Would you like to be part of a team in the development and technological center of one of the largest Czech exporters? Do you expect a challenge so as a fun in a work?Our client is one of the leaders in the field of nanotechnology technologies who produces electron microscopes forming the absolute world elite. Its clients, which include the prestigious universities, pharmaceutical companies or development centers of the space industry, the semiconductor, mining, automotive or aviation industry, helps push the limits of human knowledge.

Popis Pracovní Pozice

Hledáme zkušeného C/C++ programátora pro programování 32-bitových mikrokontrolérů.Tato pozice zahrnuje spolupráci na přípravě, plánování a exekuci firmvérových projektů, přičemž exekuce může zahrnovat samotné programování, vytváření specifikací, technické vedení dalších firmvérářů a eventuelně vedení a spolupráci s třetími stranami

Požadujeme

  • Vysoká škola se zaměřením na elektroniku nebo softvérové inženýrství
  • Výborná znalost a zkušenosti s programováním mikrokontrolérů v C/C++
  • Znalost architektur 32-bitových mikrokontrolérů (ARM), operačních systemů reálného času, -
komunikačních interfejsů a protokolů a znalost obvodů CPLD, FPGA a SoC (Zynq 7000) bude výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti, schopnost vést a ovlivňovat druhé
  • Zkušenost s prací v mezinárodním prostředí, ochota cestovat (CZ, NL, USA) – max 10%
  • Znalosti elektroniky, speciálně periferií mikrokontrolérů budou výhodou
  • Zkušenosti s přípravou, plánováním a exekucí firmvérových projektů budou výhodou
  • Angličtina ústně i písemně
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
  • Nadprůměrné ohodnocení
  • Možnost podílet se na vývoji jedinečných technických zařízení v mezinárodním kolektivu
  • Nadstandardní zázení velké a úspěšné mezinárodní firmy
  • Příležitost vycestovat do zahraničí
  • Podporu rozvoje a vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké výhody
  • Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
  • Moderní pracovní prostředí