Junior účetní s němčinou

Hledáte své první zaměstnání? Domluvíte se německy? Zajímá vás oblast administrativy? Pak právě vás hledáme.

Popis Pracovní Pozice

Co Vás čeká?
  • Zpracovávání přijatých faktur v systému SAP.
  • Přiřazování faktur k vytvořeným objednávkám.
  • Kontrolování správnosti náležitostí faktur.
  • Přípravné práce pro platební běh včetně jeho spouštění.
  • Denní komunikace s interními/externími zákazníky a s jednotlivými odděleními divize.
  • Podílení se na měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrkách v dané oblasti účetnictví.
  • Příprava podkladů pro auditory ze strany zákazníka.
  • Reporting

Požadujeme

Co se naopak čeká od Vás?
  • Min. SŠ s maturitou (vhodné pro absolventy).
  • Aktivní znalost německého jazyka (min. B2)
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou.
  • Základy účetnictví, fakturace, aj. výhodou.
  • Znalost MS Office, SAP výhodou.

Nabízíme

Co nabízíme navíc?
  • Možnost profesního růstu a vzdělávání.
  • Pružná pracovní doba, příjemné moderní prostředí bez dress code.
  • Benefity: 5 týdnů dovolené , příspěvek na penzijní připojištění, cafeterie, stravenky,
možnost Home Office aj..