Android Developer (možnost IČO i HPP) - Praha

Hledáme nového člena týmu, který nám pomůže s vývojem nových funkcí. Například prodej vstupenek, rozšířeni funkci automatu o změnu z fiat na fiat menu. Věnujeme se výrobě a prodeji Bitcoinových a Altcoinových bankomatů. Vše od návrhu HW po SW.

Popis Pracovní Pozice

Práce na projektech:
  • POS terminál (umožnuje obchodníkům jednoduše akceptovat BTC platby)
  • Aplikace na podporu výroby
  • mobilní aplikace, která propojí vše dohromady (ATM, POS, Simplecoin, Mobilní peněženka)
  • green-field projekty

Požadujeme

Požadavky:
  • min 3 roky zkušeností s Android (Kotlin)
  • min. 3 roky zkušeností s Java
  • uživatelská znalost Linuxu
  • samostatnost
  • flexibilita
  • schopnost práce se starší codebase
  • zkušenosti s: Git, Gradle, XML, HTTP (REST), IntelliJ IDEA alebo Android Studio

Nabízíme

Benefity:
  • možnost práce na IČO nebo HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • no-limit sickdays
  • BTC stravenky (každej den 100,- v BTC)
  • Permice do fitka
  • klid na práci a fajn prostředí
  • pohodový tým a pohodový šéf
Kontakt pro více informací: Zuzana Kuššová, 730 520 043, zuzana.kussova@itsearch.cz