Linux System Administrator

Naše hračky: 400+ serverů, kontejnery, virtualizace a cloudyV Livesportu si rádi hrají s technologiemi, což je možné i díky tomu, že mají veškerou infrastrukturu pod kontrolou. Existující řešení si umí ohnout, nebo si vyvinout vlastní přesně tak, aby vyhovovala jejich potřebám.

Popis Pracovní Pozice

Co tě čeká?Práce s hardware i software Používáme různé storage technologie od několika výrobců, XEN virtualizaci, kontejnerizované aplikace v Dockeru, hrajeme si s Kubernetes a OpenStack. Setkáš se u nás i s tradičními technologiemi, jako jsou Varnish, Nginx, Apache, Memcached, MySQL, Mongo, ElasticSearch a řadou dalších (celkem si hrajeme se stovkou technologií). To všechno nám pomáhá řídit Puppet. A protože máme také vlastní serverovnu, sáhneme si i na hardware, jako jsou UPS, servery, disková pole, switche a routery.

Požadujeme

Co očekáváme?Výbornou znalost operačního systému LinuxDobrou znalost skriptování v Bashi a PythonuZákladní přehled v technologiích PHP, Apache/Nginx, TCP/IP, Firewall (iptables), GITOdpovědnost a ochotu učit se

Nabízíme

Co nabízíme?● Neomezené možnosti ve vzdělávání, konference v ČR i zahraničí. Znalostí si u nás ceníme a podporujeme všechny, kdo si za nimi jdou. ● Velmi přátelské prostředí krásných kanceláří v moderní budově kousek od metra Nové Butovice ● Spoustu prostoru pro relax. Dvě plně vybavená fitka, velká relax místnost se šipkami, ping pongem, fotbálkem nebo hokejem, VR koutek, parádní terasa, knihovna ● Jídlo a pití zdarma. V přízemí naší budovy restaurace, kde máme otevřený účet. ● Zajímavé finanční ohodnocení. Samozřejmostí je nejen roční odměna, ale také vánoční prémie nebo roční kredit 10.000,- u Sodexa. ● Taky 25 dní dovolené, velké množství firemních akcí nebo v případě potřeby home office.Kontakt: Zuzana Kuššová, tel. 730 520 043, email zuzka@itsearch.cz