Node.js Developer

Sportovní a kurzové API tvoří v Livesportu centrální místo pro přístup k datům, které využívají napříč jejich produkty (například v Čechách Livesport.cz nebo celosvětově OddsPortal.com) až pro 85 milionů uživatelů na mobilech a webu.Své API neustále vylepšují po stránce výkonu i přehlednosti pro vývojáře ...
Sportovní a kurzové API tvoří v Livesportu centrální místo pro přístup k datům, které využívají napříč jejich produkty (například v Čechách Livesport.cz nebo celosvětově OddsPortal.com) až pro 85 milionů uživatelů na mobilech a webu.Své API neustále vylepšují po stránce výkonu i přehlednosti pro vývojáře. Nezapomínají ani na technologickou stránku věci. Vytváří real-time API pro efektivní přístup k datům a vylepšují svou architekturu. Nezapomínají ani na cloudy.Čeká je hodně výzev, o které se chtějí rozdělit. Chceš se na tom podílet? Tak se nám ozvi!

Popis Pracovní Pozice

LiveSport nástroje?Programují především v Node.js a PHPData ukládají do MySQL MongoDB a ElasticSearchCI/CD jim řeší GitLabIntenzivně používají Docker a KubernetesSvé aplikace analyzují hlavně s pomocí Grafany a KibanyPracovní platforma: Mac nebo Linux

Požadujeme

Co očekáváme?Výbornou znalost Node.js (min. 2 roky)a TypeScriptAlespoň základní znalost MySQL, MongoDB, PHP a BashSchopnost analytického řešení problémů a práce v týmuChuť učit se a zároveň se nebát přijít s dobrým nápademPracovní platforma: Mac nebo Linux“Can do” přístup

Nabízíme

Co nabízíme:● High-end MacBook a potřebný software k práci ● Budeš mít slovo v architektuře a strategii vývoje ● Můžeš přednášet na meetupech (interních i externích) ● Neomezené možnosti ve vzdělávání, konference v ČR i zahraničí. Znalostí si u nás ceníme a podporujeme všechny, kdo si za nimi jdou. ● Velmi přátelské prostředí krásných kanceláří v moderní budově kousek od metra Nové Butovice ● Spoustu prostoru pro relax. Dvě plně vybavená fitka, velká relax místnost se šipkami, ping pongem, fotbálkem nebo hokejem, VR koutek, parádní terasa, knihovna ● Jídlo a pití zdarma. V přízemí naší budovy restaurace, kde máme otevřený účet. ● Zajímavé finanční ohodnoceNÍ. Samozřejmostí je nejen roční odměna, ale také vánoční prémie nebo roční kredit 10.000,- u Sodexa. ● Taky 25 dní dovolené, velké množství firemních akcí nebo v případě potřeby home office.Kontakt: Zuzana Kuššová, tel. 730 520 043, email zuzka@itsearch.cz