Node.js Developer

Sportovní data, moderní technologie a nový produkt FlashSport.comUž nějaký ten pátek maká LiveSport na trošičku jiné appce, než od nich většina jejich uživatelů zná a denně používá. FlashSport.com je responzivní webová appka, která je postavená na Node.js a Reactu. I když už mají první verzi venku ...
Sportovní data, moderní technologie a nový produkt FlashSport.comUž nějaký ten pátek maká LiveSport na trošičku jiné appce, než od nich většina jejich uživatelů zná a denně používá. FlashSport.com je responzivní webová appka, která je postavená na Node.js a Reactu. I když už mají první verzi venku, čeká je ještě hodně práce, na kterou se těší. Vyznáš se v uvedených technologiích a máš chuť porvat se spolu s nimi, jako člen týmu s dalšími výzvami? Tak se nám ozvi a my tě tam dostanem!

Popis Pracovní Pozice

Co tě čeká?Práce v týmu FlashSport na našem novém produktu responzivní webové appkyVelmi přátelské prostředí krásných kanceláří v moderní budověPrgání frontend a backend částí appky - převážně v Node.js a ReactuPsaní a rozšiřování unit a integračních testůAgilní přístup jak k programování, tak i k práci v týmu

Požadujeme

Co očekáváme?Velmi dobrou znalost Node.js a ReactAlespoň základní znalost BashZkušenost s CI (Jenkins, testy…) se hodíSchopnost analytického řešení problémů a práce v týmuChuť učit se a zároveň se nebát přijít s dobrým nápademPracovní platforma: Mac nebo Linux

Nabízíme

Co nabízíme?Neomezené možnosti ve vzdělávání, konference v ČR i zahraničíSkvělé prostředí pro práci (moderní vybavení včetně polohovatelných stolů a židlí Herman Miller) i relax (fotbálek, pinčes, šipky, VR)