Senior PHP Developer (PHP + JavaScript)

85 milionů uživatelů, 35 sportů, desítky webů a nekonečně mnoho zařízení!LiveSport nástroje zastanou práci až 150 lidí. Bez rutiny a stereotypu.Jejich náplní je automatizace rutinní a stereotypní práce. Vymýšlí systémy pro automatizaci různých úloh spojených se sportovními a analytickými daty. Vyvíjí ...
85 milionů uživatelů, 35 sportů, desítky webů a nekonečně mnoho zařízení!LiveSport nástroje zastanou práci až 150 lidí. Bez rutiny a stereotypu.Jejich náplní je automatizace rutinní a stereotypní práce. Vymýšlí systémy pro automatizaci různých úloh spojených se sportovními a analytickými daty. Vyvíjí hybridní systémy pro kontrolu a zpracování textového i video obsahu. V týmu se nenudí a každý den hledají způsoby, jak něco zjednodušit. Máš rád automatizaci a řešení úkolů, nad kterými je třeba přemýšlet? Ozvi se nám a staň se členem týmu!

Popis Pracovní Pozice

Co tě čeká?Analýza, návrh a vývoj systémů pro automatizaciRefaktoring a optimalizace existujících systémůZpracování a analýza velkých dat včetně videoobsahuPsaní a rozšiřování unit a integračních testůAgilní přístup jak k programování, tak i k práci v týmu

Požadujeme

Co očekáváme?Velmi dobrou znalost PHP a JavaScriptuZákladní znalost Node.jsPraktickou zkušenost s technologiemi Docker a GitZákladní zkušenosti s MySQL, MongoDB, BashZnalost PhantomJS, Puppeteer výhodouAnalytické myšlení a ochotu poprat se s výzvouPracovní platforma: Linux nebo Mac

Nabízíme

Co nabízíme?● Neomezené možnosti ve vzdělávání, konference v ČR i zahraničí. Znalostí si u nás ceníme a podporujeme všechny, kdo si za nimi jdou. ● Velmi přátelské prostředí krásných kanceláří v moderní budově kousek od metra Nové Butovice ● Spoustu prostoru pro relax. Dvě plně vybavená fitka, velká relax místnost se šipkami, ping pongem, fotbálkem nebo hokejem, VR koutek, parádní terasa, knihovna ● Jídlo a pití zdarma. V přízemí naší budovy restaurace, kde máme otevřený účet. ● Zajímavé finanční ohodnoceNÍ. Samozřejmostí je nejen roční odměna, ale také vánoční prémie nebo roční kredit 10.000,- u Sodexa. ● Taky 25 dní dovolené, velké množství firemních akcí nebo v případě potřeby home office.Kontakt: Zuzana Kuššová, tel. 730 520 043, email zuzka@itsearch.cz