Inženýr zákaznické kvality / Quality Customer Engineer

Pro našeho klienta, perspektivní mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodného kolegu na pracovní pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

Popis Pracovní Pozice

Co přesně budete dělat?✓ Budete soustavně řešit zákaznické reklamace; ✓ Pravidelně komunikovat se svěřenými zákazníky převážně v němčině; ✓ Navrhovat cesty, možnosti a způsoby, jak zajistit požadovanou kvalitu; ✓ Tvořit 8D reporty a využívat nástrojů kvality pro řešení reklamací; ✓ Spolupracovat na interních a zákaznických auditech, řešit případné nálezy; ✓ Spolupracovat s odděleními jako údržba, analýza, dodavatelská kvalita apod.

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?✓ Pracovní zkušenosti z oblasti zákaznické kvality ✓ Komunikativní znalost německého jazyka (pravidelná komunikace se zákazníky), znalost anglického jazyka výhodou ✓ Zkušenosti z oblasti automotive - výhodou ✓ Znalost nástrojů kvality např. FMEA, 8D, APQP… ✓ Orientace na zákazníka, velmi dobrá schopnost argumentace a efektivní komunikace.

Nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?✓ 5 týdnů dovolené ✓ Příspěvek na stravování ✓ Podpora volnočasových aktivit ✓ Programy na podporu zdraví ✓ Programy na zdravý životní styl ✓ Příspěvek na penzijní připojištění a zdravotní připojištění ✓ Mimořádné odměny ✓ Odměny za pracovní výročí – dlouhodobé zaměstnání ✓ Odměna při životním jubileu, odchod do důchodu ✓ Možnost zahraničních stáží ✓ Práce v moderním prostředí, kariérní růst

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8025