Specialista zákaznické kvality (automotive)

Rádi jednáte se zákazníky? Baví Vás řešit problémy a navrhovat nová řešení? Chcete pracovat v managementu kvality? Domluvíte se anglicky? Pokud jste si alespoň na větší část otázek odpověděli ano, neváhejte se zapojit do výběrového řízení na pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

Popis Pracovní Pozice

  • Budete zodpovědní za zákaznickou kvalitu, tzn. každodenní komunikace se zákazníky (pravidelně také v anglickém jazyce)
  • Pokud nastane chyba, je třeba přijít na to, kde vznikla a ihned ji efektivně vyřešit.
  • Následovně je třeba vše zavést do dokumentace, vytvořit 8D report, životopisy výrobků a hlášení.
  • Také budete řešit plánování kvality, monitoring, analýzy výrobních procesů a statistických ukazatelů kvality (FPY, PPM, aj.)
  • Budete provádět kontrolu při zavádění změn a koordinovat uvolňování produktů.
  • Také Vás čeká spolupráce na mezinárodních projektech.

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického směru, VŠ - management kvality apod..
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost nástrojů kvality a norem (např. 8D, FMEA, 5WHY,...)
  • Chuť pracovat v automobilovém průmyslu

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení a roční bonus
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje (odborné i měkké dovednosti)
  • možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • pružná pracovní doba
  • balíček Benefit Plus
  • příspěvek na závodní stravování formou stravenek
  • slevové programy u všech tří mobilních operátorů
  • podpora sportovních aktivit zaměstnanců
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • různé sezónní slevové nabídky (např. BestDrive, HP apod.)
  • odměna při příležitosti pracovního nebo životního jubilea

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8045
Corporation
Talentor Czech Republic