Projektový Inženýr / Project Engineer

Chcete pracovat na významných projektech v automobilovém průmyslu? Spolupracovat s prémiovými automobilovými značkami? Mít nadstandardní benefity a také možnosti se osobnostně i kariérně rozvíjet? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis.

Popis Pracovní Pozice

Co Vás čeká:o Převezmete si již zavedený a běžící projekt v sériové výrobě. o Budete zodpovídat za technickou úroveň produktu. o Koordinovat konstruktéry a prototypovou dílnu. o Budete zodpovědný za provádění a řízení technických změn o Také za komunikaci se zákazníky i dodavateli o Nemine Vás ani denní komunikace v AJ

Požadujeme

Profil vhodného kandidáta:o SŠ / VŠ technického zaměření o Orientace v technických výkresech a dokumentaci o Praxe na obdobné pozici (zkušenosti z automobilového průmyslu velkou výhodou) o Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou

Nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout:o Možnosti kariérního růstu i zahraničních stáží o Odborné a jazykové vzdělávání o Podíl na zisku společnosti o Širokou škálu benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, podpora sportovních a volnočasových aktivit, zvýhodněné tarify apod.) o 5 týdnů dovolené o Příspěvek na dopravu o Zvýhodněné tarify u mobilních operátorů o Odměna před Vánoci a letní dovolenou o A další...