Elektro Procesní Inženýr / Electro Process Engineer

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: PROCESNÍ (ELEKTRO) INŽENÝR

Popis Pracovní Pozice

  • Vytváření nových a úpravy stávajících programů na výrobních zařízeních ve fázi náběhu nových projektů
  • Kontrola vyrobitelnosti produktů, komunikace s vývojovým týmem
  • Vytvoření programu na základě dat z vývoje, vzorkování produktů a následné převedení do sériové výroby
  • Specifikace nových výrobních zařízení a jejich následná implementace, modifikace stávajícího vybavení
  • Spolupráce v rámci oddělení procesního inženýringu a projektového týmu
  • Podpora oddělení údržby, výroby a kvality (vytváření návodek, školení technologií a odborná pomoc při řešení složitějších problémů)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektro
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Praxe na obdobné pozici je vítána
  • Aktivní přístup a technické myšlení

Nabízíme

  • Odborné zaškolení a práce na nejmodernějších zařízeních (možnost školení nových technologií v zahraničí)
  • Mladý a dynamický kolektiv, přátelské prostředí
  • Využití anglického jazyka (komunikace s kolegy, dodavateli a vývojem)
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Balíček Benefit Plus v hodnotě 5 000 Kč na rok (možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou)
  • Příspěvek na závodní stravování formou stravenek
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300 – 700 Kč měsíčně dle délky zaměstnání
  • 5 sickdays
  • Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci (tábory pro děti, školy v přírodě, lyžařské výcviky pořádané školou apod.) až 20 750 Kč za rok
  • Slevové programy u všech tří mobilních operátorů
  • Různé sezónní slevové nabídky (např. BestDrive, HP apod.)
  • V zimních měsících možnost očkování proti chřipce
  • Možnost interního vzdělávání – technické znalosti, měkké dovednosti, počítačové znalosti apod.
  • Odměna při příležitosti pracovního nebo životního jubilea

Job Facts

Location
kraj Středočeský
Job-ID
8102