Test inženýr (on-line pohovory)

Našim klientem je úspěšná, mezinárodní společnost zaměřující se na vývoj a výrobu pro oblast automobilového průmyslu. Chcete být součástí mezinárodních projektů, velkého celku a součástí týmu odborníků? Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici TEST INŽENÝRA

Popis Pracovní Pozice

  • Návrh a výstavba automatických testovacích zařízení pro multimediální systémy a telematické jednotky
  • Návrh HW a SW na základě vývojové specifikace, zprovoznění a uvolnění do výroby, následná technická podpora při řešení složitějších problémů
  • Úprava stávajících zařízení a podpora oddělení údržby
  • Spolupráce na realizaci projektů pro významné automobilové zákazníky (PSA, Fiat, VW Group)
  • Komunikace v rámci projektového týmu (kvalita, logistika, plánování, IT)
  • Využití anglického jazyka v komunikaci s vývojovými centry a dodavateli zařízení
  • Práce s moderními testovacími technologiemi od předních dodavatelů a možnost podílet se na stále rostoucím trendu robotizace a automatizace výroby

Požadujeme

  • VŠ/ SŠ vzdělání v oblasti elektra
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost programovacího jazyka, automatizace a kamerových systémů výhodou

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu
  • Podpora vzdělávání (interní i externí vzdělávání, jazykové vzdělávání)
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Balíček benefit plus
  • Stravenky (v hodně více než 130 Kč)
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů
  • Příspěvky a bonusy
  • Firemní on-line lékařské poradenství a další...

Job Facts

Location
kraj Středočeský
Job-ID
8103