Procesní inženýr

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost vyrábějící výměníky tepla, hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Analyzování a neustálé zlepšování výrobních pracovišť a výrobních procesů
  • Analyzování a zlepšování layoutů výrobních linek
  • Analyzování a neustále zlepšování materiálových toků
  • Uplatnění principů štíhlé výroby
  • Vyhledávání nových technologií a nástrojů pro zlepšení produktivity a efektivity
  • FMEA – analýzy, reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (technického směru)
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici minimálně 6 let
  • Zkušenost z odvětví strojírenství, kovovýroba, airconditioning, heat management
  • Znalosti principů Lean
  • Zkušenost s MS Project, Inventor, AutoCad
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Zodpovědnost, proaktivní přístup

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Pokročilé výrobní technologie a procesy
  • Spolupráce na projektech s nadnárodním přesahem
  • Motivující finanční ohodnocení a široká škála benefitů

Job Facts

Location
kraj Středočeský
Job-ID
8151