Embedded SW Developer (C/C++, Linux)

Nová pozice v R&D centru Corporate Technology v Praze, která se zabývá vývojem software, hardware, validací a mechanickým designem. Příležitost pracovat na projektech jako SIRIUS – jde o tým vývojářů pracujících na principu „proof of concept“ a „rapid prototyping“ v oblasti nízkonapěťové spínací techniky ...
Nová pozice v R&D centru Corporate Technology v Praze, která se zabývá vývojem software, hardware, validací a mechanickým designem. Příležitost pracovat na projektech jako SIRIUS – jde o tým vývojářů pracujících na principu „proof of concept“ a „rapid prototyping“ v oblasti nízkonapěťové spínací techniky v průmyslové automatizaci. Doménou týmu je implementace inovačních myšlenek do výrobní praxe.

Popis Pracovní Pozice

Vaším úkolem bude:
  • vývoj software pro oblast půmyslových komunikací – PROFINET, PROFIBUS...
  • tvorba zdrojového kódu pro platformu ARM – ovladače, FW update, aplikační vrstva atd.
  • návrh architektury systému a jeho implementace
  • komunikace se členy týmu a užší kooperace s týmy v zahraničí

Požadujeme

Co u Vás oceníme:
  • velmi dobrou znalost jazyka C
  • znalost základů jazyka C++ a principů OOP
  • dobrou znalost angličtiny
  • orientaci v principech softwarového inženýrství od návrhu po testování
  • zkušenosti s verzovacími systémy
  • zkušenosti s Linux
  • týmového ducha, analytické a systémové myšlení, skutečné zaujetí pro kvalitu

Nabízíme

Můžeme Vám nabídnout:
  • bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč
  • relokační bonus (stěhuješ-li se ze zahraničí do ČR 100 000 Kč, Stěhuješ-li se v rámci ČR 50 000 Kč)
  • tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
Kontakt: Zuzana Kuššová, +420 730 520 043, zuzana.kussova@itsearch.cz