Databázový Administrátor (MySQL, MongoDB, ElasticSearch)

Naše hlavní databáze zvládne odbavit půl miliónu dotazů za sekundu.Aplikační databáze jsou jednou z nejcennějších věcí, které ve firmě máme - a tak se o ně taky musíme starat. Pracujeme s databázovými uložišti, jako jsou MySQL, MongoDB, Elasticsearch, Memcache nebo Redis, ale rádi prozkoumáváme i ...
Naše hlavní databáze zvládne odbavit půl miliónu dotazů za sekundu.Aplikační databáze jsou jednou z nejcennějších věcí, které ve firmě máme - a tak se o ně taky musíme starat. Pracujeme s databázovými uložišti, jako jsou MySQL, MongoDB, Elasticsearch, Memcache nebo Redis, ale rádi prozkoumáváme i nové technologie a přístupy. Jestli tě to baví taky, a jestli nám chceš pomoct spravovat víc než stovku databázových serverů, ozvi se nám. Tvoji práci oceníme my i 85 milionů našich uživatelů!

Popis Pracovní Pozice

Co tě čeká:
  • Návrh a administrace různých databázových systémů ve vývojovém, testovacím i produkčním prostředí
  • Získávání informací na školeních a konferencích v ČR i zahraničí
  • Hledání nových technologií a postupů a jejich prosazování do produkce
  • Velmi přátelské prostředí v moderních kancelářích nové budovy

Požadujeme

Co očekáváme:
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti správy databázových systémů a alespoň s jednou z technologií MySQL, MongoDB či ElasticSearch
  • Znalost operačního systému Linux
  • Zájem o nové technologie a přístupy (in-memory, big data, container, cloud...)
  • Schopnost práce v týmu, samostatnost, všestrannost a proaktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme

Co nabízíme:Neomezené možnosti ve vzdělávání, konference v ČR i zahraničíSkvělé prostředí pro práci (moderní vybavení včetně polohovatelných stolů a židlí Herman Miller) i relax (fotbálek, pinčes, šipky, VR)Vlastní restauraci a mnoho dalšíhoKontakt: Zuzana Kuššová, tel. 730 520 043, email zuzka@itsearch.cz