Relationship Manager

Pro našeho klienta, významnou banku, hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici:Relationship Manager

Popis Pracovní Pozice

  • Péče o portfolio stávajících klientů – large corporates, finanční instituce
  • Aktivní vyhledávání a identifikace vhodných obchodních příležitostí především v rámci stávajících klientů
  • Zajištění komplexního zpracování jednotlivých obchodních případů
  • Zodpovědnost za plnění obchodních cílů
  • Úzká spolupráce s právním oddělením a oddělením risk managementu
  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici v oblasti korporátního bankovnictví, SME anebo v oblasti syndikací
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Skvělé obchodní, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Možnost práce na velkých projektech i s nadnárodním přesahem
  • Možnost získat zkušenosti s komplexními strukturovanými případy
  • Zázemí silné společnosti
  • Možnost rychlého odborného růstu
  • Motivující finanční ohodnocení a široká škála benefitů

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8189