Servisní technik - ELEKTRO

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, působící v perspektivní oblasti - automotive, lokalizovanou ve vzdálenosti zhruba 30 minut od Ostravy hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici: SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO.

Popis Pracovní Pozice

Popis náplně práce:
  • Servis, opravy a údržba výrobních linek
  • Diagnostika, práce s řídícími systémy
  • Rekonstrukce a sestavování el. Zařízení dle požadavků ostatních oddělení firmy

Požadujeme

Předpoklady pro pracovní pozici:
  • Vzdělání v oblasti elektra
  • Pracovní zkušenosti z oblasti elektra, vyhláška 50 §6
  • Schopnost a ochota práce v třísměnném provoze
  • Znalosti AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme

Na oplátku nabízíme:
  • Možnosti kariérního růstu i zahraničních stáží
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Podíl na zisku společnosti
  • Širokou škálu benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, podpora sportovních a volnočasových aktivit, zvýhodněné tarify apod.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Zvýhodněné tarify u mobilních operátorů
  • Odměna před Vánoci a letní dovolenou

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8205
Corporation
Talentor Czech Republic