Servisní technik - Elektro - nástupní bonus 30 000 Kč!

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní firmu působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodného kolegu na pracovní pozici: SERVISNÍ TECHNIK

Popis Pracovní Pozice

Popis pracovní pozice:
  • Zajištění bezproblémového chodu výrobních technologií společnosti
  • Provádění preventivní údržby dle nastaveného plánu
  • Diagnostika, preventivní i reaktivní opravy zařízení
  • Nutná administrativa = zápis servisních zásahů do dokumentace
  • Možnost vlastní iniciativy = možnost návrhu na zkvalitnění, nebo zefektivnění procesu

Požadujeme

Profil vhodného kandidáta:
  • Dokončené min. maturitní vzdělání v oboru „Elektro“
  • Ochota pracovat na směnný provoz (12h / krátký, dlouhý týden)
  • Výhodou: výhl. 50/1978 Sb.

Nabízíme

Na oplátku Vám můžeme nabídnout:
  • Možnost kariérního posunu
  • Podpora vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Balíček benefit plus
  • Stravenky (v hodně více než 200 Kč)
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů
  • Příspěvky a bonusy
  • Firemní on-line lékařské poradenství
  • A další…

Facts about the job

Location
Praha
Job-ID
8239
Company
Talentor Czech Republic