Specialista vnitřního auditu

Pokud máte již předchozí pracovní zkušenosti v oboru financí nebo účetnictví, zajímavá vás práce v interním auditu a chcete při své práci využívat angličtinu, nabízíme vám příležitost stát se součástí našeho týmu na pozici Specialista vnitřního auditu (se zaměřením na Governance Processes Audit).

Popis Pracovní Pozice

Mezi Vaše klíčové odpovědnosti bude patřit:
  • Vedení a provádění interních auditů, samostatně i jako člen pracovního týmu, zejména příprava zadání, organizace schůzek, získávání potřebných dat, realizace relevantních testů, analýza zjištěných skutečností a jejich interpretace.
  • Provádění lokálních i mezinárodních auditů zaměřených na procesy v oblasti finance/účetnictví/reporting.
  • Příprava auditních zpráv v anglickém jazyce.
  • Jednání s managementem ohledně zjištění a nápravných opatření.
  • Pravidelná komunikace a aktivní spolupráce se skupinovým auditem.
  • Aktivní monitorování plnění opatření z auditů v rámci svěřené gesce.

Požadujeme

Koho hledáme:
  • VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru.
  • Min. 2 roky praxe v oboru finance/účetnictví/reporting.
  • Praxe v oblasti interního auditu výhodou.
  • Pokročilé znalosti MS Excel, uživatelské znalosti MS Word.
  • Pokročilou AJ (aktivně slovem i písmem).
  • Schopnost kritického myšlení a uplatňování analytického přístupu.
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, profesionální vystupování, týmový duch.

Nabízíme

Nabízíme:
  • Kreativní, samostatnou pracovní pozici s velkým prostorem pro seberealizaci.
  • Možnost vybudování / prohloubení znalostí a kompetencí v oblasti interního auditu (včetně mezinárodních).
  • Perspektivu osobního i profesního růstu.
  • Místo výkonu práce: Praha.
  • Širokou škálu benefitů - stravenky, 20.000 bodů v Cafeterii pro benefity dle vlastních preferencí, 5 týdnů dovolené, volno v den narozenin a slevy na firemní produkty.

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8246