Konstruktér junior; 3D CAD

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost s českým managementem hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pracovní pozici: KONSTRUKTÉR – JUNIOR

Popis Pracovní Pozice

  • Budete pracovat na projektech pro zákazníky z celého světa - navrhovat komplexní konstrukční řešení a tvořit výkresovou dokumentaci ve 2D a 3D prostředí.
  • Čeká Vás spolupráce v 15členném týmu zkušených konstruktérů, od kterých můžete čekat veškerou podporu. Součástí týmu budou také kolegové z výroby - technologové, prototypová dílna, konstruktéři ze zahraničí.
  • Můžete se realizovat ve vývoji zcela nového produktu (spolupracovat s vývojovým týmem), nebo nových face-liftů stávajících produktů.
  • Budete optimalizovat stávající produkty, spravovat data v informačním systému.
  • Nedílnou součástí Vaší práce bude tvorba konstrukční dokumentace a její průběžná aktualizace.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství – vhodné také pro absolventy
  • Znalost 3D CAD programu, znalost SOLID EDGE výhodou
  • Komunikativní angličtinu (mírně pokročilá úroveň - B1)
  • Kreativita, technické myšlení, smysl pro detail, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • Prostor pro odborný rozvoj
  • Různorodou náplň práce
  • Zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Benefitní systém Cafeterie
  • Home office
  • Dovolená nad rámec zákona
  • 13. plat
  • Jazykové vzdělávání
  • A další…

Job Facts

Location
kraj Středočeský
Job-ID
8256