Projektant/ka - elektrické projekty

Pro našeho klienta, výrobce kolejových vozidel, hledáme zkušeného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Zpracování projekční a výkresové dokumentace příslušné části elektrovýzbroje vozidla
  • Zadávání práce příslušným pracovníkům elektrokonstrukce
  • Technická spolupráce při zkoušení drážních vozidel
  • Řešení vzniklých problémů daného konstrukčního uzlu elektrovýzbroje vozidla
  • Spolupráce na zpracování technické části nabídek

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (elektro)
  • Znalost CAD systémů (AutoCAD, Catia V5, EPLAN…)
  • Zkušenost v oboru elektroprojektování
  • Komunikativní AJ nebo NJ

Nabízíme

  • Zázemí velké a stabilně se rozvíjející společnosti
  • Práce na mezinárodních projektech
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení a široká škála benefitů
  • Kancelář v Praze anebo Plzni

Job Facts

Location
kraj Plzeňský
Job-ID
8269