Projektant/ka - mechanické projekty

Pro našeho klienta, výrobce kolejových vozidel, hledáme zkušeného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Spolupráce při vytváření koncepčních řešení nových kolejových vozidel
  • Zodpovědnost za volbu správných materiálů pro jednotlivé části vozidla
  • Zpracovávání projekční a výkresové dokumentace
  • Provádění výpočtů potřebných pro dokumentaci
  • Spolupráce na zpracování technické části nabídek pro zákazníky
  • Specializace v oboru – hrubé stavby, klimatizace, podvozky, brzdy nebo interiéry

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s projektování, konstruováním kolejových vozidel
  • Znalost 2D/3D systémů (např. AutoCAD, Catia V5, ProEngineer, …)
  • Komunikační znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Zázemí velké a stabilně se rozvíjející společnosti
  • Práce na mezinárodních projektech
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení a široká škála benefitů

Job Facts

Location
kraj Plzeňský
Job-ID
8272