Java Backend Developer - (možnost IČO i HPP) - Praha

Hledáme nového člena týmu, který nám pomůže s vývojem nových funkcionalit pro serverovou část. Například - podpora směnárenských automatu, podpora lightningu, podpora vlastní kryptoměny. Věnujeme se výrobě a prodeji Bitcoinových a Altcoinových bankomatů - vše od návrhu HW po SW.

Popis Pracovní Pozice

Náplň práce:
  • vývoj nových vlastností backendu systému pro provoz sítě kryptoměnových bankomatů, připadne jejich administračního rozhraní
  • implementace podpory pro nové kryptoměny, burzy, kryptopeněženky…
  • spolupráce s ostatními členy týmu při hledaní a řešení problémů
Vývojové prostředí:
  • operačný systém: Linux
  • buildsystem: Gradle
  • VCS: Git
  • IDE: IntelliJ IDEA
  • Java 8

Požadujeme

Požadavky:
  • zkušenost s programováním v Java min 2 roky
  • zkušenost s Java EE min 1 rok
  • znalost technológií/SW: SQL, JPA, Servlet API, JSP, EJB, Gradle, XML, REST, HTTP, JSON, Linux, Git
  • výhodou znalost: blockchain/kryptomeny, HTML, CSS, JavaScript, Kotlin, Android

Nabízíme

Benefity:
  • možnost práce na IČO nebo HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • no-limit sickdays
  • BTC stravenky (každej den 100,- v BTC)
  • Permice do fitka
  • klid na práci a fajn prostředí
  • pohodový tým a pohodový šéf
Kontakt pro více informací - Zuzana Kuššová, 730 520 043, zuzana.kussova@itsearch.cz