Fraud Specialist

Pro našeho klienta, mezinárodní finanční instituci, hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici:Fraud Specialist

Popis Pracovní Pozice

  • Neustálá optimalizace pravidel a postupů pro prevenci, detekci a šetření podvodů
  • Tvorba metodik a nástrojů účinných pro prevenci i detekci
  • Aktivní spolupráce při vyšetřování podvodů
  • Provádění případných revizí procesů a nástrojů na základě výsledků vyšetřování
  • Vyhodnocování efektivity nápravných opatření
  • Pravidelný reporting vedení společnosti a zahraniční centrále

Požadujeme

  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici v pojišťovně, bance anebo úvěrové společnosti
  • Pokročilá znalost Excelu a SQL
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Výborné analytické schopnosti
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

  • Zázemí silné finanční skupiny
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Neformální firemní kultura
  • Zajímavé finanční ohodnocení a příjemný balíček benefitů

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8290