Specialista reportingu

Máte již zkušenosti v oblasti regulatorního reportingu a související metodiky nebo s poradenstvím v této oblasti a chtěli byste tyto zkušenosti dále rozvíjet v prostředí úspěšné mezinárodní banky? Pak hledáme právě vás na pozici Specialisty reportingu do našeho pražského týmu.

Popis Pracovní Pozice

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE? * Příprava reportů do ČNB. * Analýza a implementace nových regulatorních požadavků. * Spolupráce na automatizaci přípravy stávajících reportů. * Zpracování a analýza dat, definice nápravných opatření. * Spolupráce s lidmi z rozdílných útvarů banky.

Požadujeme

CO OD VÁS OČEKÁVÁME NA TÉTO POZICI? * Praxe v bankovnictví (oblast regulatorního reporting), případně v poradenství. * Komunikační znalost anglického jazyka. * Uživatelská znalost práce s MS Office. * Uživatelská znalosti SQL. * Zkušenost s prací s velkými objemy dat. * Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za zpracovávané výsledky.

Nabízíme

Co Vám nabízíme? * Samostatnou pracovní pozici s velkým prostorem pro seberealizaci a zodpovědnost. * Možnost osobního a profesního růstu. * Práci v nadnárodní společnosti s možností dalšího uplatnění v mezinárodním měřítku bankovní skupiny. * Rozmanité benefity (5 týdnů dovolené + sick days volno v den narozenin, cafeterii, zajímavé slevy na bankovní produkty).A proč pracovat právě pro nás? * Jako mezinárodní banka Vám nabízíme příležitost kariérního růstu (v Česku i zahraničí). * Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení. * Podporujeme další rozvoj odborných znalostí a dovedností včetně učení se od úspěšných odborníků ve svém oboru. * Stanete se součástí dynamického, ambiciózního a zároveň soudržného týmu.

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8292