Konstruktér – vývoj

Pro našeho klienta, významnou společnost v oblasti automobilového průmyslu, hledáme konstruktéra, který se bude podílet na provádění technických změn a vývoji nových dílů v programu Catia5.

Popis Pracovní Pozice

-návrhy konstrukce automobilových zámků, provádění základních technických výpočtů -zhotovování 3D modelů a výkresů -spolupráce v projektovém týmu -provádění technických změn a vývoj nových dílů -jednání s dodavateli a dalšími externími partnery

Požadujeme

-VŠ vzdělání strojírenského směru (obor konstrukce) -znalost CATIA 5 - výhodou -komunikativní znalost angličtiny (B1-B2); němčina výhodou

Nabízíme

-Možnosti kariérního růstu i zahraničních stáží -Odborné a jazykové vzdělávání -Podíl na zisku společnosti -Širokou škálu benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, podpora sportovních a volnočasových aktivit, zvýhodněné tarify apod.) -5 týdnů dovolené -Příspěvek na dopravu -Zvýhodněné tarify u mobilních operátorů -Odměna před Vánoci a letní dovolenou -A další...