Specialista Controllingu

Hlavní činností našeho útvaru Controllingu je poskytování podkladů pro strategické rozhodování banky, monitorování, vyhodnocení a plánování konsolidovaných finančních výsledků banky a segmentů. Do našeho týmu nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialisty controllingu.

Popis Pracovní Pozice

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?
  • Plánovací, rozpočtovací, monitorovací, vyhodnocovací činnosti a související reporting
  • Monitorování a analýza vývoje finančních výsledků banky a na základě výstupů z monitorování navrhovat konkrétní akce a opatření
  • Příprava pravidelných i ad hoc reportů a prezentací pro management (lokální i pro mateřskou společnost)
  • Monitorování plnění budgetu a analýza odchylek
  • Zpracování plánů a forecastů v plánovacích a reportovacích nástrojích (Hyperion, Tagetik)
  • Optimalizace a zvyšování automatizace plánovacího procesu a reportingu
  • Analýzy finančních i nefinančních ukazatelů (objemy, marže, počty klientů, atd)
  • Analýzy externích faktorů ovlivňujících současné i budoucí výsledky banky
  • Účastnit se projektů v oblasti controllingu a plánování, navrhovat a realizovat optimalizaci procesů a systémů
  • Spolupráce s business útvary a mateřskou společností v oblasti controllingu a plánování

Požadujeme

CO BYSTE MĚL/A MÍT:
  • VŠ vzdělání
  • Zkušeností v oblasti plánování a controllingu, praxe v bankovnictví výhodou
  • Znalost anglického jazyka (aktivně slovem i písmem)
  • Znalost účetnictví, bankovních produktů a procesů velkou výhodou.
  • Dobrá znalosti MS Office (Excel, PowerPoint), znalost VBA výhodou
  • Analytické myšlení, komunikační dovednosti, ochota učit se, flexibilita, odolnost, orientace na výsledky
  • Znalost práce s databázemi (MS Access), SQL, SAS výhodou

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍME?
  • Zajímavou práci s přesahem do většiny bankovních útvarů
  • Práci, ve které můžete uplatnit své zkušenosti a naučit se i mnoho nového
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Práci v nadnárodní společnosti s možností dalšího uplatnění v mezinárodním měřítku bankovní skupiny
  • Rozmanité benefity (5 týdnů dovolené, volno v den narozenin, sick days, stravenky, 20.000 bodů v Cafeterii na benefity dle vlastního výběru, slevy na firemní produkty a slevy u firemních partnerů)
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8306