Konstruktér elektro

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v oblasti výroby a servisu generátorů, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Návrh a zpracování detailního řešení konstrukce statorového vinutí el. strojů, vinutí budičů
  • Vypracování podkladů pro nabídky
  • Tvorba projekční a výrobní dokumentace
  • Poskytování podkladů pro předpisy, zkoušky, atd.
  • Sledování vývoje a aplikace poznatků

Požadujeme

  • VŠ - silnoproudá elektrotechnika
  • Práce s 2D a 3D CAD (nejlépe Autodesk Inventor)
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Samostatnost, iniciativnost, schopnost spolupracovat

Nabízíme

  • Odborný a kariérní růst
  • Zázemí velké nadnárodní společnosti, avšak s rodinným prostředím
  • Práce na mezinárodních projektech
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení a zkrácená pracovní doba (7,5 hodin denně)
  • Firemní stravování, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů

Job Facts

Location
kraj Plzeňský
Job-ID
8316