Customer Quality Engineer / Inženýr zákaznické kvality

Pro našeho klienta, perspektivní mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodného kolegu na pracovní pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

Popis Pracovní Pozice

  • Tvorba 8D reportů a využití nástrojů kvality pro řešení reklamací.
  • Příprava na zákaznické audity, účast na auditech a řešení případných nálezů.
  • Práce s technickou dokumentací.
  • Podpora náběhu nových projektů.
  • Komunikace se zahraničním zákazníkem.
  • Spolupráce na aktualizaci a sestavení kontrolních plánů.
  • Spolupráce se zákaznickým a výrobním týmem.
  • Návrh preventivních opatření za účelem zajištění požadované kvality.

Požadujeme

  • Pracovní zkušenosti z oblasti zákaznické kvality, oblast automobilového průmyslu.
  • SŠ / VŠ technického směru.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (pravidelná komunikace se zákazníky).
  • Znalost nástrojů kvality např. FMEA, 8D, APQP…
  • Orientace na zákazníka, velmi dobrá schopnost argumentace a efektivní komunikace.

Nabízíme

  • Adekvátní mzdové ohodnocení.
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat na home office.
  • Podpora vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Odměny dle hospodářského výsledku společnosti.
  • Příspěvek na stravování.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.
  • Odměny při pracovních a životních jubileích.
  • Systém elektronických benefitů.
  • Možnost zvýhodněného tarifu u mobilních operátorů.

Job Facts

Location
kraj Zlínský
Job-ID
8320