Správce rizikových pohledávek

Pro našeho klienta, významnou finanční instituci, hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici:Správce rizikových pohledávek

Popis Pracovní Pozice

  • Analýza a vyhodnocování situace obchodních případů v selhání
  • Navrhování strategie řešení úvěrových obchodních případů v selhání
  • Navrhování a provádění restrukturalizace rizikových pohledávek s přesahem do zahraničí
  • Zajištění vymáhání rizikových pohledávek ve spolupráci s právními poradci – příprava právních úkonů, podávání žalob o zaplacení proti dlužníkům, přihlašování pohledávek do likvidací a veřejných dražeb apod.
  • Jednání s relevantními protistranami
  • Spolupráce s odděleními obchodu a řízení rizik

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (ekonomie nebo právo)
  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti vymáhání pohledávek firemních dlužníků
  • Znalost zajišťovacích instrumentů a insolvenčního zákona
  • Znalost finančních a ekonomických analýz
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Dobrá znalost českého jazyka
  • Skvělé komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Analytické schopnosti, orientace na výsledky a řešení problémů

Nabízíme

  • Zázemí stabilní, silné společnosti
  • Možnost práce na unikátních projektech, jak jejich objemem, tak nadnárodním přesahem
  • Možnost rychlého odborného růstu

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8325