Plant Manager

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní výrobní společnost, hledáme do týmu motivovaného kolegu/kolegyni na pozici

Popis Pracovní Pozice

  • Řízení závodu z hlediska výroby, kvality, preventivní údržby, procesního inženýrství a včasného dodání
  • Odpovědnost za P&L ve svěřené oblasti
  • Zajištění, aby výroba probíhala efektivně, ve správném množství, za správnou cenu a v požadované kvalitě
  • Odpovědnost za plánování kapacit, včetně vybavení a zaměstnanců
  • Neustálé zlepšování výrobních procesů
  • Pravidelný reporting do zahraniční centrály

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (technického směru)
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici alespoň 5 let
  • Zkušenosti s výrobními metodologiemi a nástroji, např. Lean, 5S, Kaizen apod.
  • Výborné manažerské a prezentační schopnosti
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Zodpovědnost, flexibilita, proaktivní přístup
  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Atraktivní pracovní náplň
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Přátelský tým a moderní pracovní prostředí
  • Osobní automobil i pro soukromé účely
  • Řadu dalších benefitů

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8328