Network Specialist (L2 Support)

Hledáme novou posilu do týmu. Stačí nám, že máš zkušenosti na úrovni CCNA Routing&Switching a hlavne chuť prohloubit si své zkušenosti v této oblasti, do které tě rádi zasvětíme. Jsme hlavním školícím centrem Cisco - jestli máš dostatek chuti, je jen na tobě, které kurzy a certifikace si vybereš a jakou ...
Hledáme novou posilu do týmu. Stačí nám, že máš zkušenosti na úrovni CCNA Routing&Switching a hlavne chuť prohloubit si své zkušenosti v této oblasti, do které tě rádi zasvětíme. Jsme hlavním školícím centrem Cisco - jestli máš dostatek chuti, je jen na tobě, které kurzy a certifikace si vybereš a jakou cestou se vydáš - rádi tě podpoříme.

Popis Pracovní Pozice

Náplň práce:
  • Správa, dohled a rozvoj Managed Services zákazníků – péče o vlastního VIP zákazníka
  • Realizace konfiguračních změn na základě požadavku zákazníka
  • Bezpečnostní dohled nad dodanými technologiemi (SOC)
  • Poprodejní podpora zákazníků - řešení technických problémů v rámci ServiceDesku, servisní zásahy
  • Správa interní síťové infrastruktury
  • Bezpečnostní a provozní profylaxe u zákazníka
  • Pomoc s implementací projektů u zákazníka
  • Spolupráce na zlepšování kvality služby zákazníkovi

Požadujeme

Požadavky:
  • Zkušenosti v IT - správa datové sítě, konfigurace zařízení, servisní činnost apod.
  • Znalost Cisco minimálně na úrovni CCNA R/S (CCNA Security výhodou)
  • Středoškolské vzdělání technického směru výhodou
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Znalost českého/slovenského jazyka na úrovni rodilý mluvčí, znalost anglického jazyka na úrovni B2

Nabízíme

Nabízíme:
  • Fixní plat a kvartální bonusy
  • Roční bonus
  • Multisportka
  • Sick day - neomezeně
  • 4 týdny dovolené
  • Stravenky
  • Firemní kurzy AJ
  • Příspěvek na MHD
  • Telefon s neomezeným tarifem
  • Možnost vzdělávaní (certifikace)
Víc informací na čísle 730 520 043 nebo prosím pište na e-mail zuzana.kussova@itsearch.cz