Frontend Developer (JAVASCRIPT/ HTML5/ CSS)

Známa mezinárodní automotive společnost, která vyvíjí frontend aplikace v SAP BI, hledá vývojáře. Na této pozici budete rozvíjet stávající BI aplikace, vytvářet frontendové komponenty pro integraci do dashboardů a kokpitů. Součástí Vaší práce může být i definice SAP BW query nebo workbooků.

Popis Pracovní Pozice

Vaše úkoly
  • Implementovat nové a stávající aplikace a dashboardy pomocí nástroje SAP Lumira
Designer
  • Udržovat dashboardy a aplikace v souladu s požadavky zákazníka
  • Vyvíjet analytické aplikace pro SAP BI (SAP BW/BO)
  • Výhledově vyvíjet použitelné komponenty pro BI frontend aplikace
  • Výhledově upravovat stávající aplikace pro použití v mobilních zařízeních
  • Denní komunikace s kolegy a interními klienty v češtině a angličtině

Požadujeme

Ideální kandidát: Základní znalost analytických procesů a aplikací (dashboardy nebo kokpity)
  • Znalost HTML5, JavaScript a CSS výhodou
  • Zkušenosti s vývojem web aplikací, vývoj v SAP Lumira BO Designer je výhodou
  • Znalost prostředí SAP (SAP BI/BO, Fiori) je výhodou
  • Plynulá angličtina, němčina je výhodou
  • Zodpovědnost, zaměření na kvalitu, komunikace, rozvoj
  • Týmový hráč

Nabízíme

  • HOME OFFICE
  • 25 dní dovolené
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • přátelskou atmosféru
  • moderní pracovní prostředí ( Ostrava )