Směnový mistr výroby (automotive)

Pracovní pozice zaměřená na vedení týmu lidí ve výrobní oblasti. Práce v zajímavé společnosti skýtající možnost kariérního postupu, řadu zajímavých benefitů, práce s nejnovějším technologickým vybavením.

Popis Pracovní Pozice

Náplň práce:*Práce s týmem (do 50) lidí obsahující plánování směn, řešení požadavků, prohřešků, rozhodování o individuálním bonusovém ohodnocení zaměstnanců a hlavně zodpovědnosti za výrobu. *Nastavení procesů, řešení dodávek materiálu, plnění plánů výroby. *Sledování výrobního procesu, sledování chyb a následné řešení na pravidelném meetingu. *Řešení otázek BOZP. *Možnost navrhovat a zlepšovat výrobní proces.

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít*Zkušenost s vedením týmu v počtu alespoň 20 lidí. *Zkušenost z výrobní společnosti - znalosti výrobních procesů *Vzdělání zakončené maturitou (nebo vyšší) podmínkou *Znalosti a zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu a znalosti anglického jazyka výhodou

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout*5 týdnů dovolené. *Příspěvek na stravování, penzijní připojištění, na dětskou rekreaci. *Kartu Benefit plus. *Sickdays. *Slevové nabídky u mobilních operátorů. *Slevové sezónní nabídky. *Možnost interního vzdělávání. *A další...