Plánovač zákaznické kvality

Chcete pracovat na významných projektech v automobilovém průmyslu? Spolupracovat s prémiovými automobilovými značkami? Mít nadstandardní benefity a také možnosti se osobnostně i kariérně rozvíjet? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis.

Popis Pracovní Pozice

Popis pracovní pozice:
  • komunikace se zákazníky během plánování kvality při zavádění nových projektů
  • příprava konceptu kvality vč. kalkulace nákladů
  • spolupráce v rámci projektového týmu (termínové plány, uvolnění zpráv ze zkoušek, Q-Gate, Lessons learned, FMEA)
  • samostatné jednání a rozhodování při vyjednávání se zákazníky a dodavateli
  • zodpovědnost za provedení vzorování a schválení dílu zákazníkem (PPAP/VDA2)
  • nastavení konceptu zkoušení a ověřování produktu
  • prověřování smluv a specifikací ve vztahu ke kvalitě
  • analýza stavu kvality interně a u zákazníka vč. zavedení opatření
  • účast na interních i externích auditech jako součást zavedeného systému kvality na divizi zámků

Požadujeme

Profil vhodného kandidáta:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, management kvality výhodou
  • znalost základních nástrojů kvality a požadavků automotive (APQP, PPAP, SPC, IATF atd.)
  • komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • schopnost týmové práce i samostatnost při řešení úkolů

Nabízíme

  • Možnosti kariérního růstu i zahraničních stáží
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Podíl na zisku společnosti
  • Širokou škálu benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, podpora sportovních a volnočasových aktivit, zvýhodněné tarify apod.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Zvýhodněné tarify u mobilních operátorů
  • Odměna před Vánoci a letní dovolenou
  • A další...