Credit Risk Director

Pro našeho klienta, finanční instituci, hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici:Credit Risk Director

Popis Pracovní Pozice

  • Vedení oddělení řízení úvěrového rizika
  • Zajišťování činností spojených s hodnocením kreditních rizik protistran a obchodních případů
  • Tvorba metodiky pro hodnocení
  • Zodpovědnost za návrhy limitů na poskytování úvěrů, záruk a dalších produktů
  • Schvalování obchodních případů v rámci stanoveného limitu
  • Zajišťování monitoringu korporátních klientů a obchodních případů z hlediska úvěrového rizika
  • Zodpovědnost za evidenci struktury ekonomicky spjatých skupin
  • Podílení se na aplikaci opatření ČNB a dalších pravidel obezřetného podnikání

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (ekonomie)
  • Minimálně 5 let praxe v oblasti finančních analýz a korporátních úvěrů
  • Zkušenost s vedením menšího týmu
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Skvělé komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Vynikající analytické schopnosti

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti
  • Práce na zajímavých korporátních projektech velkého objemu
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Motivující finanční ohodnocení a široká škála benefitů

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8363