Technik dálkového dohledu s NJ

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v poskytování chladírenských řešení, hledáme kolegu na pozici technik dálkového dohledu.

Popis Pracovní Pozice

Popis práce:
  • Podpora zákazníkům při technických problémech chladicích a mrazicích zařízení
  • Analýza a vyhodnocování technických dat / ukazatelů
  • Spolupráce se servisními středisky a partnery
  • Zajištění a kontrola objednávek náhradních dílů
  • Zpracování technických reportů
  • Zlepšování stávajících procesů

Požadujeme

Požadavky:
  • Znalost chladírenství, TZB nebo příbuzných oborů
  • Aktivní znalost německého jazyka
  • Zájem o zákaznický servis v technické oblasti, popř. praxe se vzdálenou podporou výhodou
  • Ochota práce na směny

Nabízíme

Nabízíme:
  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Denní využití cizích jazyků
  • Možnost zaměstnání na zkrácený úvazek
  • Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Příspěvky na sportovní akce (např. půl-maraton, Iron Man), příspěvky na dětské letní tábory

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8385