Plánovač kvality - automotive

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, zaměřující se na automobilový průmysl hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: PLÁNOVAČ KVALITY

Popis Pracovní Pozice

  • monitorování, analýzy výrobních procesů a statistických ukazatelů kvality (např. FPY, PPM...)
  • koordinace optimalizace výrobních procesů
  • vedení dokumentace (interní 8D-Reporty, životopisy výrobků, hlášení, atd.)
  • interní reklamační řízení nakupovaných dílů ve spolupráci s SQA a reklamačním oddělením
  • kontrola zavádění změn procesů
  • koordinace uvolňování produktů
  • blokování a uvolňování výrobků a procesů
  • plánování kvality od uvolnění sériové výroby (např. kontrolní plány, FMEA)
  • komunikace se zákazníkem
  • spolupráce na projektech na mezinárodní úrovni

Požadujeme

  • ukončené min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost automotive výhodou
  • znalost norem kvality
  • časovou flexibilitu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • balíček Benefit Plus (možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou)
  • příspěvek na závodní stravování formou stravenek
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • sickdays
  • slevové programy u všech tří mobilních operátorů
  • různé sezónní slevové nabídky
  • v zimních měsících možnost očkování proti chřipce
  • možnost interního vzdělávání – technické znalosti, měkké dovednosti, počítačové znalosti apod.

Job Facts

Location
kraj Středočeský
Job-ID
8394