Psychiatrická sestra

Pro našeho klienta, unikátní zdravotnické zařízení v Olomouckém kraji exkluzivně hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pracovní pozici: Psychiatrická sestra

Popis Pracovní Pozice

· Poskytování zdravotní péče pacientům trpícím např. depresemi, úzkostmi, nebo demencí· Reportování, vedení zdr. dokumentace, sledování stavu pacientů, konsilia· Účast na tvorbě portfolia pacientů, o které se budete starat· Úzká spolupráce s lékařem psychiatrem, klinickým psychologem· Samostatná práce, vč. práce v terénu· Vlastní iniciativa a nápady, jak zvyšovat kvalitu péče vítána

Požadujeme

· Dokončené vzdělání v oboru „Sestra pro péči v psychiatrii“· Řidičský průkaz sk. B· Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

· Nadstandardní mzdové ohodnocení· Flexibilní pracovní dobu, práci bez směnného provozu· Osobní automobil· Stravenky (90 Kč)· Příspěvek na bydlení (individuálně lze jednat)· Přátelský a profesionální pracovní kolektiv· Moderní pracovní prostředí (včetně kávovaru :-))· 25 dnů dovolené· 3 sick days