Asistentka IT týmu

Pro našeho klienta, velkou finanční instituci, hledáme vhodnou kandidátku na pozici:Asistentka IT týmu

Popis Pracovní Pozice

  • Veškerá administrativní podpora týmu
  • Příprava podkladů pro schvalování objednávek, smluv a faktur
  • Zadávání objednávek a faktur do interního systému pro další zpracování účetním oddělením
  • Evidence a kontrola majetku v oblasti IT
  • Evidence a kontrola přístupů do interního systému a licencí SW
  • Sestavování harmonogramu interních porad
  • Komunikace s interními i externími partnery
  • Ad hoc úkoly a podpora týmu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 3+ roky praxe na podobné administrativní pozici
  • Dobrá znalost MS Office
  • Schopnost základní komunikace v anglickém jazyce
  • Příjemné vystupování, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • Zázemí velké a stabilní společnosti
  • Zodpovědná a do velké míry samostatná práce v příjemném kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení a benefity

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8412