Asistentka obchodního týmu

Pro našeho klienta, velkou finanční instituci, hledáme vhodnou kandidátku na pozici:Asistentka obchodního týmu

Popis Pracovní Pozice

  • Aktivní administrativní podpora malého týmu obchodníků při realizaci obchodních případů
  • Zakládání a správa klientských dat a smluvní dokumentace do interního systému
  • Příprava podkladů a dokumentů pro interní schvalovací proces obchodních případů
  • Práce s bankovními systémy a databázemi
  • Ad hoc úkoly a podpora týmu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 2 roky praxe na administrativní pozici
  • Uživatelská znalost MS Office – Word Excel
  • Pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí velké a stabilní společnosti
  • Zodpovědná práce v malém přátelském kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení a benefity

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8413