Vhodné i pro šikovné absolventy! Account Manager/Obchodník pro servisní služby (CISCO)

Menší česká společnost, nejdéle působící partner Cisca v ČR (GOLD Partner), hledá posilu do svého obchodního oddělení. Zabývámé se projekty v oblasti IT Networking – Routing and Switching, Bezpečnost, IP Telefonie (orientace na CISCO technologie) a Datová centra – Virtualizace, dodávka diskových polí ...
Menší česká společnost, nejdéle působící partner Cisca v ČR (GOLD Partner), hledá posilu do svého obchodního oddělení. Zabývámé se projekty v oblasti IT Networking – Routing and Switching, Bezpečnost, IP Telefonie (orientace na CISCO technologie) a Datová centra – Virtualizace, dodávka diskových polí, datová úložiště (technologie VMWare, Nettap, Dell EMC, Cisco UCS).

Popis Pracovní Pozice

Vaším úkolem bude:
  • Sledovat časový rámec servisních služeb u stávajících zákazníků a informovat jich o blížícím se ukončení (key account management)
  • Samostatně připravovat nabídky nových servisních služeb
  • Upravovat servisní smlouvy dle současných potřeb klientů
  • Aktivně komunikovat a rozvíjet vztahy se stávajícími zákazníky
  • Plnit obchodní plán
  • Objednávat servisní služby u dodavatelů
Pracoviště:
  • Praha 5

Požadujeme

Požadujeme:
  • Velmi dobrá znalost práce s MS Excel a tvorbou Maker
  • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • AJ (úroveň středně pokročilý)
  • Zkušenosti v oblasti prodeje výhodou, nebráníme se schopným absolventům
  • Orientace v IT se zaměřením na komunikační technologie (Cisco)
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Soft skills: pečlivost, odpovědnost, týmovost

Nabízíme

Bonusy a benefity společnosti:
  • Fixní plat + Bonusy
  • 5 týdnů dovolené + dalších 5 dní (nemoc, vybavování)
  • Klouzavá pracovní doba, možnost HO
  • Forma spolupráce na HPP
  • Tzv. sociální fond – 30 000 CZK ročně na zaměstnance s použitím na kulturní a společenské akce, dovolenou apod.
  • Fond Vedoucího – dle splnění nastavěných cílů
  • Telefon s datovým tarifem a zvýhodněné tarify i pro rodinné příslušníky
  • Možnost půjčení automobilu z vozového parku i na soukromé účely
  • Kurzy Anglického jazyka na pracovišti
  • Možnost vzdělávaní a certifikací (firma poskytuje na zaměstnance 50 000 CZK ročně)
  • Stravenky
  • Multisportka
Jestli Vás pozice zaujala neváhejte mě kontaktovat na e-mail zuzana.kussova@itsearch.cz nebo telefonicky +420 730 520 043.