Ambulantní psychiatr

Pro našeho klienta, unikátní zdravotnické zařízení v Olomouckém kraji exkluzivně hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pracovní pozici: ambulantní psychiatr

Popis Pracovní Pozice

  • Psychiatr v soukromé psychiatrické ambulanci s rozšířenou péčí
  • Člen multidisciplinárního týmu, jehož cílem je poskytování komplexně pojaté péče o duševní i tělesné zdraví.
  • Spolupráce s psychiatrickou sestrou, klinickými psychology a zdravotně-sociálním pracovníkem
  • 4denní pracovní doba

Požadujeme

  • Dokončené vzdělání v oboru psychiatrie (L3), nebo zařazení do před atestační přípravy v oboru psychiatrie
  • Psychoterapeutický výcvik výhodou
  • Schopnost týmové práce
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Vstřícné a pro klientské vystupování

Nabízíme

  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na bydlení ve výši 10 000 Kč / měsíčně
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • 3x Sick days
  • Služební automobil
  • Vzdělávání: zaměstnavatel se zavazuje hradit vzdělávání zaměstnance (kurzy a konference) dle individuální dohody