Java developer

Ruku na srdce - být developerem není snadné. Internet se hemží nespočtem pracovních nabídek, ale Vy už nejste tím nezkušeným absolventem univerzity, který by dychtivě pádil na každý pracovní pohovor, na který jej pozvou.Vybírejte pečlivě. Vaše zkušenosti a dovednosti zaslouží jen to nejlepší uplatnění ...
Ruku na srdce - být developerem není snadné. Internet se hemží nespočtem pracovních nabídek, ale Vy už nejste tím nezkušeným absolventem univerzity, který by dychtivě pádil na každý pracovní pohovor, na který jej pozvou.Vybírejte pečlivě. Vaše zkušenosti a dovednosti zaslouží jen to nejlepší uplatnění.

Popis Pracovní Pozice

Líbilo by se Vám pracovat na vývoji a implementaci produktu CROSS českým a zahraničním zákazníkům jako jsou O2, T-Mobile, Global Connect ad.?CO VÁS ČEKÁ? ● Vývoj aplikačního řešení na základě navržené architektury ● Spolupráce na návrhu řešení ● Implementace frontend/backend ● Testy, code review

Požadujeme

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT? ● Zkušenosti s vývojem aplikací a znalost Javy, Hibernate a SQL jsou základ ● technologie HTML, JAVASCRIPT neznáte jenom podle názvu ● Týmovou spolupráci a chuť se učit novým dovednostem

Nabízíme

Přátelský pracovní tým a zdravé pracovní prostředí, které nedusí zbytečná byrokracie ● Spolupráci se zkušenými developery a experty v telekomunikacích ● Nabízíme práci v dynamicky se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím ● Zaměstnanecké benefity - týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, projektové odměny, firemní telefon, vynikající finanční ohodnocení a jiné ● Možnost osobního růstu a rozvoje