Asistentka - 1/2 úvazek

Pro našeho klienta, menší českou poradenskou společnost, která se věnuje přípravě a administraci vědeckých projektů financovaných ze zdrojů EU, hledáme šikovnou kandidátku na pozici

Popis Pracovní Pozice

  • Vyřizování běžné administrativy
  • Administrativní podpora kolegů při přípravě projektových žádostí
  • Aktualizace obsahu webových stránek
  • Občasné pochůzky po Praze – předání dokumentace na příslušná ministerstva
  • Uvádění návštěv a příprava občerstvení
  • Zajišťování rezervací – hotely, letenky
  • Péče o běžný chod kanceláře

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Znalost MS Office
  • Příjemné vystupování
  • Pečlivost, spolehlivost, týmový hráč

Nabízíme

  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office, vhodné i pro studentky VŠ
  • Spolupráce s akademickým sektorem a se špičkami v příslušném vědním oboru
  • Motivující finanční ohodnocení

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8435