Inženýr zákaznické kvality

Pro našeho klienta, velkou, mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pracovní pozici: Inženýr zákaznické kvality

Popis Pracovní Pozice

  • Kontrola kvality a technické způsobilosti produktů a dohlížení na řádnou fakturací nákladů dle smluvních podmínek
  • Řízení projektů souvisejících se záručním a pozáručním servisem
  • Organizace práce servisních techniků a operátorů, vyhodnocování provozní výkonnosti, dodržování časového plánu dodávek
  • Vyhodnocování kvality a spokojenosti zákazníků
  • Udržování dobrých vztahů se zákazníky i ostatními odděleními k zajištění bezvadné kvality produktů a jejich včasnou výměnu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (verbální i písemná)
  • Zkušenosti z oblasti zákaznické kvality
  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení a roční bonus
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje (odborné i měkké dovednosti)
  • možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené, sickdays
  • pružná pracovní doba
  • balíček Benefit Plus
  • příspěvek na závodní stravování formou stravenek
  • slevové programy u všech tří mobilních operátorů
  • podpora sportovních aktivit zaměstnanců
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny při pracovních nebo životních jubileích